KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956125
nr 1395 6125
Smith, interiör. Signerad. Olja på pannå, 18x23cm, yttermått inklusive ram: 35x40cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:55:46
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr